Site Overlay

O mnie

Chris on stageWspieram firmy na całym świecie w zwiększaniu przychodów. Niezależnie od tego, czy jesteś startupem we wczesnej fazie rozwoju, czy dużym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji, mogę pomóc Ci się rozwinąć. Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem eksportu swojej marki na rynek UE lub inne kontynenty, mam doświadczenie, relacje i wiem jak to zrobić.
Microsoft awardMogę zarządzać Twoją marką lokalnie lub regionalnie, być Twoim przedstawicielem i wspierać sprzedaż Twoich produktów oraz budować zespoły, świadomość marki, aby uzyskać świetne wyniki dla Twojego biznesu. Zbuduję lokalne kanały dystrybucji, zespół ludzi, będę zarządzał rozwojem w uzgodnionym czasie i zgodnie z Twoją strategią. Mam rozległą sieć relacji, uzgodnimy Twoje oczekiwania i systematycznie będziemy sprawdzać ich realizację.
Gala MonteCarlo Chris
Jestem pasjonatem rozwoju, wzrostu, tworzenia, sprzedaży, zarządzania i wspierania ludzi, produktów i marek. Uwielbiam ludzi i relacje z nimi. Jestem biegłym menedżerem skoncentrowanym na realizacji wyzwań biznesowych, dbającym o rozwój podległego personelu i doskonałe relacje z klientami. Posiadam ponad 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu strategicznym i rozwoju marek, usług i sektorów handlu na rynkach krajowych i zagranicznych. Tworzę i wdrażam innowacyjne rozwiązania przynoszące roczne wzrosty zysków na poziomie 30% – 300%. Wprowadzam nowe marki, rozwijam kanały dystrybucji, tworzę efektywne i wysoko zmotywowane zespoły, buduję długofalowe relacje biznesowe z klientami, dystrybutorami, producentami.
Award Computer Magazine
W trakcie mojej kariery zawodowej pracowałem na pięciu kontynentach i współpracowałem z wieloma firmami z różnych sektorów rynku. Pracowałem z fabrykami, producentami, dostawcami, kupcami, dystrybutorami, sprzedawcami detalicznymi, marketplace’ami, operatorami telco, ressellerami, sieciami sklepów oraz z każdym typem pracowników w organizacjach, aby lepiej zrozumieć ich potrzeby. Pracowałem na arenie międzynarodowej z małymi, średnimi organizacjami, jak również z dużymi globalnymi markami, w tym z takimi firmami jak Intel, Microsoft, T-mobile, Nike. To doświadczenie i wiedza pozwala mi zapewnić, że na tym konkurencyjnym rynku jestem w stanie wesprzeć Państwa firmę w bardzo efektywny i innowacyjny sposób.
Gala VIP companies awardsJestem specjalistą, który posiada wieloletnie doświadczenie w wielu międzynarodowych sektorach przemysłu, takich jak elektronika użytkowa, akcesoria komputerowe, IT, telco, motoryzacja, FMCG, zabawki, sprzęt do gier komputerowych, żywność, odzież sportowa itd. Wykorzystuję to bogactwo wiedzy we wszystkich tych dziedzinach, aby napędzać i ulepszać biznes moich klientów.

Daj mi znać, jeśli jesteś zainteresowany profesjonalnym, skutecznym i fachowym wsparciem.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, jestem do Twojej dyspozycji.
Dziękuję,

Krzysztof Wójciak
Warszawa, Polska
“Podróż o długości tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku”- Lao Tzu
“Wojownik nie rezygnuje z tego, co kocha, on znajduje miłość w tym, co robi.”- Dan Millman
“Lew jest najprzystojniejszy, gdy szuka pożywienia.”- Rumi